O nas

W naszym sklepie oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową produktów firmy Allocacoc, nagrodzonej prestiżową nagrodą w świecie design'u: Red Dot.

Wizją firmy jest udoskonalanie oraz przeprojektowywanie istniejących już na rynku produktów dając im unikatowy wygląd oraz większą funkcjonalność.

Projektowanie nowych, nieistniejących jeszcze na rynku produktów jest twórcze. Przeprojektowywanie produktów już istniejących, nadając im jednocześnie nowy wygląd i funkcje jest już  innowacyjne.  Założyciele firmy stworzyli swój pierwszy produkt, zmieniając zwykłą listwę zasilającą w coś modnego, praktycznego i zabawnego - PowerCube.

PowerCube to nowa, innowacyjna listwa zasilająca z kilkoma dodatkowymi funkcjami jak porty USB czy możliwością łączenia kilku listew ze sobą. Stworzona by wyglądać lepiej.

Masz wiele urządzeń elektronicznych  i niewystarczającą ilość gniazdek? PowerCube może pomóc!

PowerCube zapewnia więcej możliwości niż zwykła listwa zasilająca - wygodne i funkcjonalne rozwiązanie zasilania.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im  swobodne korzystanie z listew zasilających, gwarantując przy tym funkcjonalność i zabawę.

Produkty PowerCube gwarantują  wysoką jakość w przystępnej cenie. Naszym nadrzędnym celem jest zachęcenie konsumentów do wypróbowania wszechstronności i uniwersalności naszych produktów.  Proponowane  przez nas rozwiązania mogą być w komfortowy sposób wykorzystywane zarówno w domu, pracy, jak i w podróży.  Nasze produkty są szczególnie wygodne dla osób, które korzystają z kilku urządzeń elektronicznych i szukają bezproblemowego rozwiązania, aby naładować wszystkie swoje urządzenia jednocześnie.

Nie czekaj i zacznij zmieniać swoje standardy już dzisiaj.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@power-cube.pl lub telefonicznie pod numerem +48 695 683 797.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Allocacoc Polska - power-cube.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl